O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Petr

Petr

Tatér

Ahoj, mé jméno je Peťa. Vyrůstal jsem veden ke sportu a muzice. Když jsem v návaznosti později začal se skateboardem, punková, alt kultura a komunita kolem skejtu mne zcela pohltila. Dnes se věnuji převážně extrémním sportům, především pak freestyle MTB kolu a mimo jiné hraji na kytaru. 

V tetování jsem našel zálibu asi před šesti lety díky pozitivní odezvě ze strany mých kamarádů, kteří mne ve své tvorbě podporovali a následně mne i nabádali okusit můj talent právě ve formě tetování. Od té doby mé veškeré zanícení k umění směřovalo právě k tomuto řemeslu. Tetování je pro mě možnost výtvarného vyjádření a životního stylu. Ale hlavně je to můj splněný sen, kterým chci plnit sny i ostatním – každému, kdo ke mně přijde tzv. pod jehlu. 

Baví mne tradiční a ilustrativní styly jako Old school, Neo-tradicional nebo Japanese – ať už v barvách nebo černobíle. Inspirací je pro mě převážně příroda, cestování a zkrátka cokoli kreativního.

Tetování vnímám jako symbol osobnosti a příběhu, který je v něm uložen. A ten je stejně unikátní, jako jeho nositel. Budu se těšit na vaše příběhy a rád vám je pomůžu zvěcnit pod kůži.

lucka

Lucka

Tatér

Ahoj, jmenuji se Lucka a pocházím z Uherského Hradiště. Můj život začal kreativně už v dětství omalovánkami a kreslením po zdech. Později mě okouzlily linie oděvů, módní návrhářství, takže jsem se vrhla na studium oděvní školy. Během života jsem si osahala mnoho výtvarných a uměleckých technik – fotografii, grafiku, malbu, sochařství, módní návrhářství, šití oděvů a také airbrush a kresbu, které mě dovedly až k tetování. Po absolvování mnoha tatérských kurzů jsem se ujistila, že tetování je přesně to, v čem se chci rozvíjet. Nejraději tetuji drobné motivy, linie, nápisy, jména, symboly a vzory. Neskutečně mě ale baví zkoušet nové věci a posouvat hranice, takže se moc těším na všechny vaše nápady, kterým společně vdechneme život.