O nás

LiveAge Bystřice Pod Hostýnem, Přerovská 1634, 768 41 Bystřice Pod Hostýnem studiobh@liveage.cz
Lucka: +420 723 568 650
Lucka

Lucka

Tatér
Ahoj, jmenuji se Lucka a pocházím z Uherského Hradiště. Můj život začal kreativně už v dětství omalovánkami a kreslením po zdech. Později mě okouzlily linie oděvů, módní návrhářství, takže jsem se vrh... číst dále Ahoj, jmenuji se Lucka a pocházím z Uherského Hradiště. Můj život začal kreativně už v dětství omalovánkami a kreslením po zdech. Později mě okouzlily linie oděvů, módní návrhářství, takže jsem se vrhla na studium oděvní školy. Během života jsem si osahala mnoho výtvarných a uměleckých technik – fotografii, grafiku, malbu, sochařství, módní návrhářství, šití oděvů a také airbrush a kresbu, které mě dovedly až k tetování. Po absolvování mnoha tatérských kurzů jsem se ujistila, že tetování je přesně to, v čem se chci rozvíjet. Nejraději tetuji drobné motivy, linie, nápisy, jména, symboly a vzory. Neskutečně mě ale baví zkoušet nové věci a posouvat hranice, takže se moc těším na všechny vaše nápady, kterým společně vdechneme život.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Bystřice pod Hostýnem