O nás

Your life, your style

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Aleš

Aleš Jiroušek (Artaj)

Tatér

Jeho tvorba se opírá především o realitu a s tužkou v ruce válčí už od dětství a díky dobrému vedení a podpoře okolí se tak jeho cesta začala velmi brzy formovat. Po studiích na tehdejší SŠUD v Brně - ateliéru malby a Ostravské univerzitě v Ostravě v ateliéru kresby si upevnil svůj výtvarný projev.

Jeho tvorba je velmi různorodá. Nejčastěji se opírá o realitu, je srozumitelná s často zakomponovaným jednoduchý příběhem či myšlenkou, která ale dává divákovi spoustu možností pro jeho vlastní výklad. Občas si pohrává s realitou kolem sebe a zasazuje ji do svého světa, nebo naopak zachycuje místa kde pobývá, předměty kolem něj a tak jsou jeho práce určitým deníkem jeho života - zkrátka maluje to co ho baví. Ke své práci používá nejrůznější malířské techniky, nejčastěji se ale u něho setkáme s kresebným projevem, jež považuje ve své tvorbě za základ.

Vedle klasické tvorby působí v odvětví reklamy, ilustrace, tvorby pro děti a tetování u domovského studia společnosti Live Age. 
Jeho začátky sahají do svitavského studia LIVE AGE, kde potetoval několik desítek až stovek klientů. Poté svoji působnost rozšířil při vytvoření pobočky LIVE AGE v Mariánských Lázních, kde si vytvořil stabilní klientelu stovek spokojených místních i zahraničních zákazníků.

Jelikož se stala jeho domovem před léty Morava, má jeho cesta jasný cíl a těší se tak na vaší návštěvu v našem novém studiu v Bystřici pod Hostýnem. Pokud chcete tetování, přijďte za mnou